Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 4 lipca 2013

część XXXVII

Siedzieli tam pół godziny. Później poszła do domu. Damian musiał iść do szkoły podpisać jakieś papiery żeby się przenieść do Kasi klasy i szkoły.Ania chciała się spotkać z dziewczyną. Obie przyszły do parku.Ania z pretensjami zaczęła ją szarpać.Pobiły się.Kasia była silniejsza od Ani więc wygrała. Każda poszła do swojego domu.Dziewczyna nawet nie wiedziała o co się biły ale musiała się bronić.Adrian do niej przyszedł. Wszystko mu powiedział. On wiedział o co chodzi. W szkole wyszła plotka że ona go zdradza a że Ani się podoba to chciała go obronić przed nią ale nie wiedziała jak noto siłą. Poszli na spacer porozmawiać. Dogadali się dosyć szybko.Jak zwykle wymyśliła to księżna Laura. Od razu po szkole podeszła do niej i jej przywaliła.  Zobaczyła to dyrektorka szkoły. W ciągu minuty zeszła do nich.
-Co się dzieje?-Pyta ostro pani.
-Nie wiem.-Powiedziała niewinnie Laura-Napadła na mnie i zaczęła mnie bić.
-Bo ci się należało za te zasrane plotki.
-Jakie plotki?-pyta pani.
-Ona wie jakie.
-Nie wiem o co jej chodzi.-Mówi Laura