Łączna liczba wyświetleń

sobota, 1 listopada 2014

Przepraszam

Przepraszam was bardzo że nic nie pisze ale mam chłopaka a jednocześnie straciłam przyjaciółkę przez niego i nie mam na razie czasu i ochoty by coś tu pisać bo staram się uratować swój związek i przyjaźń..