ona
Łączna liczba wyświetleń
sobota, 1 listopada 2014
Przepraszam
Przepraszam was bardzo że nic nie pisze ale mam chłopaka a jednocześnie straciłam przyjaciółkę przez niego i nie mam na razie czasu i ochoty by coś tu pisać bo staram się uratować swój związek i przyjaźń..
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)