Łączna liczba wyświetleń

sobota, 1 listopada 2014

Przepraszam

Przepraszam was bardzo że nic nie pisze ale mam chłopaka a jednocześnie straciłam przyjaciółkę przez niego i nie mam na razie czasu i ochoty by coś tu pisać bo staram się uratować swój związek i przyjaźń..  

4 komentarze:

  1. Czemu nie piszesz juz rok minal :'( /peetniss

    OdpowiedzUsuń
  2. przepraszam ze nie pisze ale nie mam hasla do tego konto wiec nie mam jak napisac..

    OdpowiedzUsuń
  3. Moje nowe opowiadanie http://ludzietacysa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Moje nowe opowiadanie http://ludzietacysa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń