Czemu nie piszesz juz rok minal :'( /peetniss
przepraszam ze nie pisze ale nie mam hasla do tego konto wiec nie mam jak napisac..
Moje nowe opowiadanie http://ludzietacysa.blogspot.com/
Czemu nie piszesz juz rok minal :'( /peetniss
OdpowiedzUsuńprzepraszam ze nie pisze ale nie mam hasla do tego konto wiec nie mam jak napisac..
OdpowiedzUsuńMoje nowe opowiadanie http://ludzietacysa.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńMoje nowe opowiadanie http://ludzietacysa.blogspot.com/
OdpowiedzUsuń