Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 20 stycznia 2014

część 94

Po chwili do pokoju wszedł Marcin..
-Kasiu możemy porozmawiać?
-Nie mam czasu bo się pakuje.
-Proszę! Chwile.
-No dobrze.
Usiedli na łóżku. Chwile milczeli.
-Chciałeś ze mną porozmawiać?
Chłopak ją mocno przytulił.
-Nie jedź.
-Skarbie wiem że nie chcesz abym jechała ale przyda nam się taka rozłąka żeby przemyśleć nas.
-Ale ja chce mieć ciebie przy sobie... Nie potrafie byc nawet jeden dzień bez ciebie.
-Tego nie wiesz bo nie próbowałeś.
-Proszę cię zostań.
-Podjęłam już decyzje.
-Nie zmienisz jej?
-Nie mam zamiaru... Chce trochę odpocząć.
Marcin załamany wyszedł z pokoju. Po 10 minutach dziewczyna spakowana zeszła na dół.. Otworzyła drzwi i chciała wyjść ale zobaczyła że Iza nie wychodzi.
-Idziemy już?
-Nie pożegnasz się Kasiu?
-Nie mam z kim...
Wyszła i trzasnęła drzwiami.







Coś czuje że was nie ma... Pokażcie ile was tak na prawdę jest :)

1 komentarz: