-Ale mi to nie robi problemu zawiozę ją przecież to moja dziewczyna....-NA prawdę ja ją zawiozę. Szczerze mówiąc mam wyrzuty sumienia że ją wtedy zostawiłem..
-No dobrze coś wymyślę żebyś to ty z nią jechał bo już jej obiecałem.
-Dziękuje. Jesteś wspaniały. Widzę że moja siostra ma wspaniałego chłopaka.
-Nie schlebiaj mi..
Zaczęli się śmiać. -Ale mi to nie robi problemu zawiozę ją przecież to moja dziewczyna....
-NA prawdę ja ją zawiozę. Szczerze mówiąc mam wyrzuty sumienia że ją wtedy zostawiłem..
-No dobrze coś wymyślę żebyś to ty z nią jechał bo już jej obiecałem.
-Dziękuje. Jesteś wspaniały. Widzę że moja siostra ma wspaniałego chłopaka.
-Nie schlebiaj mi..
Zaczęli się śmiać. Dziewczyna zeszła na dół. Pocałowała chłopaka.
-No to możemy iść skarbie.
-Kasiu..
-Tak?
-Moja mama dzwoniła muszę lecieć do domu.
-Czyli nie jedziemy?
-Nie ale ty pojedziesz z Kamilem.
-On nigdy nie ma czasu.
Kamil ją uścisnął.
-Moja ty kochana siostrzyczko mam czas. Ubieraj się i jedziemy.
-Nie dzięki, już mnie nie boli.
Poszła do swojego pokoju. zeszła na dół. Pocałowała chłopaka.
-No to możemy iść skarbie.
-Kasiu..
-Tak?
-Moja mama dzwoniła muszę lecieć do domu.
-Czyli nie jedziemy?
-Nie ale ty pojedziesz z Kamilem.
-On nigdy nie ma czasu.
Kamil ją uścisnął.
-Moja ty kochana siostrzyczko mam czas. Ubieraj się i jedziemy.
-Nie dzięki, już mnie nie boli.
Poszła do swojego pokoju.
No to po długim wolnym macie kolejną część.... Komentujcie....
Super ;) Tyloko szkoda że krutkie
OdpowiedzUsuńwiem że krótkie ale po nowym roku nie mogę dojść do siebie z myślami... Niedługo będzie coś dłuższego....
Usuńto nie moge sie doczekac ;)
OdpowiedzUsuńTo może doczekasz się do środy?? NA pewno wstawie wieczorem w środę
Usuń