Łączna liczba wyświetleń

sobota, 11 stycznia 2014

część 92

Po chwili przyszedł do jej pokoju za nią Marcin.
-Kasiu?
-Co??
-Pojedź z Kamilem.
-Ale ja chcę z tobą.
Usiadł koło niej na łóżku i ją przytulił.
-A ty się nie śpieszyłeś?
-Niee. Po prostu Kamil chciał cię zawieść bo ma wyrzuty sumienia  że cię wtedy zostawił i teraz chce to nadrobić.
Dziewczyna się na niego popatrzyła.
-Na serio?
-No tak, dobrze wiesz że bym swojej mamie odmówił dla ciebie.
-Przepraszam ale muszę coś zrobić.
-Ale..??
Wybiegła z pokoju. Wparowała do pokoju Kamila. Marcin nie chciał im przeszkadzać. Czekał na dziewczynę w jej pokoju. Kasia przytuliła Kamila.
-Przepraszam że cię wtedy zostawiłem. Na prawdę żałuję tego.
-Wiem Marcin mi powiedział. 
-Nie chcę żebyś była na mnie zła.
-Cicho bądź.
Przytulała się chwile do brata. Wszedł Marcin do pokoju. Chrząknął.
-Może ja nie będę wam przeszkadzał...-zaśmiał się Marcin.
Zaczęli się wszyscy śmiać. We trójkę wyszli do parku na spacer.



Macie kolejną część... Nie wiem kiedy dodam następną bo nie mam na razie internetu... Komentujcie...

1 komentarz: