Gdy doszli do szkoły pożegnali się i umówili po szkole. Na ostatniej przerwie podchodzi ten chłopak co prosił o spotkanie:
-Zapomniałem się przedstawić jestem Max a ty Kasia prawda?
-Tak ja jestem Kasia miło cię poznać.
W tym momencie podchodzi do niej Adrian i prosi ją na chwile:
-Co on od ciebie chciał?
-Nic przyszedł się przedstawić.
-To jest brat Karoliny.
-No to co?
-Nic tylko uważaj na niego dobrze?
-No okej.
-Na pewno?
-Tak.
Pożegnali się Kasia wiedziała że Adrian ma dzisiaj robić projekt z kolegą więc się umówiła w tym barze co wczoraj z Maxem. On się bardzo ucieszył z spotkania bo jemu się podobała Kasia ale nikomu tego nie mówił. Po szkole Kasia poszła na pół godziny do Adriana ale jak przyszedł jego kolega to chciała wyjść:
-Dlaczego chcesz wyjść?
-Bo nie chcę wam przeszkadzać a ty możesz się rozproszyć mną.
Pocałowała go i poszła na spotkanie.
-Sory za spóźnienie.
-Nie ma sprawy miałaś swoje powody.
-Co mi wtedy chciałeś o Adrianie powiedzieć?
-Nic Karolina poprosiła żebym cię tam zaciągnął bo wie że jej byś nie uwierzyła i nie przyszła.
-No i miała rację.
Tak gadali jeszcze przez godzinę gdy nagle przyszedł jej sms:
*Od ADRIAN
*Jak chcesz to możesz już przyjść chyba że jesteś zajęta
*DO PATRYK
*zara przyjdę
-Sory ale muszę już iść do Adriana.
-No okej narazie.
Gdy doszła do domu Adriana usłyszała kłótnie z Karoliną gdy weszła nagle ucichli Adrian otworzył jej drzwi a Karolina wyszła z domu:
-O co poszło wam?
-O to że zostawiłem jej debila do projektu nie martw się o nią. Aty gdzie byłaś?
-W barze czekałam aż napiszesz.
Gadali tak 2 godziny ale musiała iść do domu bo się ciemno zrobiło. Z tyłu ktoś zasłonił jej oczy myślała że to Adrian se jaja robi ale to był Max:
-Co ty tu robisz?
-Chciałem ci coś powiedzieć.
-Co?
-Adrian cię zdradza.
-Ta jasne. Dobra.
Poszła do domu i położyła się spać. Rano poszła do Adriana:
-Czy to prawda że mnie zdradzasz?
-Kto ci takich głupot naopowiadał?
-Max.
-Mówiłem ci że on zrobi wszystko żebym był z jego siostrom.
-Na pewno?
-Nie wierzysz mi?
-Nie chcę się kłócić wierze ci. Kocham cię!!
-Ja ciebie też kocham.
Poszli razem do szkoły i po szkole umówili się że pójdą do niej do domu bo mieszkanie będzie puste.
JAK KTOŚ MA PYTANIA TO PYTAĆ http://ask.fm/beatka0002
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz