Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 15 grudnia 2013

część 86

-Przepraszam.-zarumieniła się.
Po tych słowach wstała ale po chwili upadła na ziemię. Była za słaba... Od razu ją wziął na ręce i zaniósł  do pokoju. Położył ją na łóżku. Po chwili się obudziła... Chłopak siedział cały czas przy niej. Trzymał ją za rękę. Kiedy to zobaczyła chciała ją zabrać ale trzymał ją mocno.
-Głodna jesteś mam tu kanapki i herbatę.
-Nie dziękuje. 
Odwróciła się głową w drugą stronę.  Dotknął ją ręką o policzek i przesunął głowę w jego stronę. Nachylił się nad nią.
-Może jednak zjesz?
-Na prawdę nie chce.
Pocałował dziewczynę. Dziewczyna nie przerywała tego. Nagle wparował jej brat.
-Co się dzieje?
Odskoczyli od siebie.
-Pilnuje twoją siostrę, została zaatakowana pod domem.
-Dzięki ci stary. A możesz z nią zostać a ja pójdę spać bo jutro o 9 jadę...
-Z miłą chęcią zostanę.
Uśmiechnęli się Kasia i Marcin.  Kamil wyszedł z pokoju. Poszedł spać. Popatrzyli na siebie.
-To na czym skończyliśmy.-zapytał się chłopak.
-Na tym.
Zaczęli się całować. 
-To ja pójdę spać.-mówi chłopak.
-Śpij u mnie...
-No u ciebie ale idę do jakiegoś pokoju gościnnego.
Kiedy już wstawał  to dziewczyna złapała go za rękę i przesunęła się na łóżku.
-Tutaj jest twoje miejsce. -Pokazała na miejsce obok niej.
Położył się koło niej. Ona zasnęła...  Pilnował ją  pół nocy... 





No i kolejna... No to czekam na komentarze... :)

4 komentarze: