Otworzyła jego mama.-Dzień dobry.
-Witam. Słucham a ty do mnie?
-Nie.. Jestem Kasia. Przy..
Przerwała jej chłopaka mama.
-A to ty jesteś Gracjana dziewczyną?
-Tak. Jest on w domu?
-Jest.
Mama zawołała go. Zszedł na dół. Mama poszła do kuchni. Gdy ją zobaczył wkurzył się.
-Wyjdź stąd!!
-Co się dzieje???
-Wyjdź zanim cię zobaczy!!!
-Ale kto?!?!
W tej chwili wszedł brat Gracjana Artur. Uśmiechnął się do dziewczyny. Gracjan wkurzonym wzrokiem patrzy na niego.
-Witam panią...
Podchodzi do niej.
-Jestem bratem Gracjana, Artur miło mi.
Puścił jej oczko . Gracjan wkurzony mówi.
-To jest Kasia moja dziewczyna, ale wychodzi.
-No trudno, to do zobaczenia.
-Dowidzenia.
Gracjan ubrał buty i wyszedł dziewczynę odprowadzić.
Jeżeli macie jakieś swoje opowiadania to podawajcie linki, z chęcią przeczytam.... Dzięki za komentarze... Sorry że takie krótkie
oooo ciekawie się robi ;)
OdpowiedzUsuńmówiłam ;)
Usuńkiedy następna część? ;)
OdpowiedzUsuń