Łączna liczba wyświetleń

sobota, 7 grudnia 2013

część 78

Ania spojrzała na Gracjana i Artura. Uśmiechnęła się. Kasia przedstawiła sobie Anię i Artura. Dziewczyna była starsza od  Kasi o rok. Miała 18 lat.
-Jestem Ania.
-Witaj Aniu, ja jestem Artur.
Chwile posiedzieli. Mama Gracjana dzwoniła do chłopaków musieli iść. Dziewczyna pokazała Ani swój pokój. 
-Tutaj jeszcze nie spałam.
-Wiem bo ten pokój był w remoncie.
-Aha. Jaki jest ten Artur?
-A co?
-Bo jest ładny i wygląda na fajnego.
-Bo jest wporzo.
W tym samym czasie Gracjan rozmawiał z Arturem na ten sam temat że Ania jest ładna i chciałby się z nią umówić. Okazało się że mieszkają od siebie tylko 0,5km.  Oboje chcieli się ze sobą umówić. Nastał wieczór. Kasia postanowiła zadzwonić do chłopaka.
-Cześć Gracjan co robisz?
-A ty?
-Leże.
-A otworzysz mi drzwi bo jestem u ciebie na noc.
Szybko otworzyła mu drzwi.




No i macie... Sorry że taka krótka ale nie miałam dzisiaj czasu.  No to komentarze 

3 komentarze: