Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 3 grudnia 2013

część 72

Otworzyła jego mama.
-Dzień dobry.
-Witam. Słucham a ty do mnie?
-Nie.. Jestem Kasia. Przy..
Przerwała jej chłopaka mama.
-A to ty jesteś Gracjana dziewczyną?
-Tak. Jest on w domu?
-Jest.
Mama zawołała go. Zszedł na dół.  Mama poszła do kuchni. Gdy ją zobaczył wkurzył się.

-Wyjdź stąd!!
-Co się dzieje???
-Wyjdź zanim cię zobaczy!!!
-Ale kto?!?!
W tej chwili wszedł brat Gracjana Artur. Uśmiechnął się do dziewczyny. Gracjan wkurzonym wzrokiem patrzy na niego.
-Witam panią...
Podchodzi do niej.
-Jestem bratem Gracjana, Artur miło mi. 
Puścił jej oczko . Gracjan wkurzony mówi.
-To jest Kasia moja dziewczyna, ale wychodzi.
-No trudno, to do zobaczenia.
-Dowidzenia.
Gracjan ubrał buty i wyszedł dziewczynę odprowadzić.





Jeżeli macie jakieś swoje opowiadania to podawajcie linki, z chęcią przeczytam....   Dzięki za komentarze... Sorry że takie krótkie

3 komentarze: