Łączna liczba wyświetleń

sobota, 8 marca 2014

część 101

Chłopak włączył film położył jedzenie koło nich i ją mocno objął.  Zamiast się bać śmiali się cały czas..
-A to dla mnie się tak ubrałaś?
-Jak tak cały czas śpię skarbie.
-A już myślałem.-uśmiechnął się.
Siedzieli tak do 2:30. Zasnęli razem.    Rano obudziła się sama. Jeszcze chwile leżała bo nie chciało jej się wstać. Po chwili do pokoju wszedł Marcin z tacką pysznego śniadania i kawy. Zobaczyła świeże owoce i tosty.
-O skarbie!!!
-Dla ciebie wszystko.
Zaczęli jeść oboje.  Gdy skończyli dziewczyna się ubrała. Akurat przyszła Iza. Chłopak poszedł na trochę do ''Róży"  więc dziewczyny poszły na spacer się przejść. Gdy weszły do parku to na ich miejscu zobaczyła jakiegoś chłopaka w wieku Izy. Zobaczyła że akurat idą w jego stronę. Kobieta się z nim przywitała pocałunkiem.
-Kasiu to jest Grzesiek, mój chłopak.
-Ciesze się, a ja jutro wracam do Krakowa.
-Dlaczego?
-Bo muszę coś jeszcze zrobić przed końcem wakacji.
-Ale masz jeszcze 2 tygodnie.
-Wiem ale Gracjan przyjeżdża i chciałam się z nim spotkać.
-No dobrze więc nie będę cie zatrzymywała.
-TO wy se siedźcie a ja idę się pożegnać ze wszystkimi.
-Ok tylko wróć na kolacje.
-Jasna sprawa.
Poszła najpierw do Ani, ale jej nie było tak samo nie było nikogo z jej znajomych. Poszła więc do "Róży".  Wszyscy już tam na dziewczynę czekali  z imprezą pożegnalną.




No i kolejna część :) Już niedługo pojawi się ktoś wam znany tutaj. Powrót może zadziwić bo jak wiadomo kochał się w naszej bohaterce... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz