Ucieszyła się gdy go zobaczyła. Podszedł do niej.
-Musze ci coś powiedzieć Kasiu.
-Wiem że mnie kochasz.
-To też ale nie tylko. Napotkałem Karoline.
-Ja też i co?
-Gadała z Adrianem że musi z tobą wytrzymać jeszcze dwa dni.
Kłamiesz, czemu tak robisz.
-Nie kłamie mam filmik jak chcesz to se zobacz.
Dziewczyna kiwnęła głową że chce to zobaczyć. Nie mogła uwierzyć własnym oczom że to wszystko prawda. Nie chciała być więcej z Adrianem.
-Muszę ci coś powiedzieć Jordan.
-Słucham.
-Zakochałam się w tobie ale byłam z nim ale już nie chce.
-A chcesz być ze mna?
-Tak. Kocham cię. :* :*
Oboje poszli do chłopaka pokazać mu ten filmik. Musieli trochę na niego poczekać bo go nie było.Gdy wrócił mocno się wkurzył gdy zobaczył ich dwóch razem. Wiedział że Jordan go widział z Karoliną.
Żadnych komentarzy szkoda trochę. Mam nadzieje że teraz będzie chociaż jeden komentarz...
Naprawde dobre opowiadanie
OdpowiedzUsuń