Gdy doszli do domu Kasi, chłopak nie mógł uwierzyć że to w jego dziewczynie się zakochał jego własny kuzyn. Chciał jemu pokazać że nie ma czego szukać u niej. Kiedy Jordan z chęcią zadzwonił dzwonkiem, Kasia od razu im otworzyła.Adrian wszedł szybko do domu i ją przytulił.
-To wy się znacie? zapytał Jordan
-Jasne że tak to moja dziewczyna i nic tego nie zmieni. -mówi
Adrian.
-Przestań się wygłupiać tylko wejdźcie.
-Jakoś straciłem ochotę na ten dzień. Narazie...
I Jordan sobie poszedł. Dziewczyna nie wiedziała co się stało.
-Adrian czemu on tak poszedł szybko?
-Bo się w tobie zakochał a teraz mu pokazałem że jesteś tylko moja.
-Zachowujesz się jak dziecko mam cię dość. Wyjdź z mojego domu. To koniec.
Od razu poszła szukać Jordana ale nigdzie znaleźć go nie mogła. Wtedy napotkała swojego wroga Karoline. Myślała że ona tu już nie będzie przyjeżdżać ale cóż poszła dalej. Spotkała go dopiero pod swoim domem.
Jeśli macie fp i chcielibyście zrobić mi niespodziankę i wypromować go byłabym bardzo wdzięczna bo mam strasznie mało osób odwiedzanych i myślę żeby zamknąć bloga.Jeśli do kolejnej część będzie co najmniej 950 osób będę pisała dalej. Komentarze są mile widziane i pytania na asku http://ask.fm/beatka0002 Jeśli chcecie to możecie podawać mi jakieś pomysły do bloga
NIE będziesz rezygnować z pisania !!! Dziewczyno!!! ty masz talent!!
OdpowiedzUsuń