Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 24 października 2013

część 55

Gdy doszli do domu Kasia przystanęła.
-Kto ci powiedział że cię kocham?-Pyta Wojtek
-Ktoś bliski mojemu sercu.
-Masz zajęte serce?
-Tak tylko przez ciebie i Maxa.
-Jak to?
-Tak to, słyszałam głos Maxa, mówił że mnie kochasz tak jak on kochał mnie.
-To prawda.
Pocałował ją i ona weszła do domu. Chłopak zadowolony wrócił do domu.Dziewczyna, położyła się spać. Zasnęła. Na następny dzień już się tak nie ubrała. Kolegów z ławki trochę zdziwiło jej zachowanie. Nie odezwali się do niej ani słowem. Weszła do klasy ze słuchawkami. Podszedł do niej Adrian.
-No cześć słońce wkońcu normalnie się ubrałaś.
Podszedł Wojtek do nich. Odepchnął  go.
-A tobie co odwala?
-Odczep się od mojej dziewczyny.
-Co??Kłamiesz!!
-Nie kłamie. -wtrąciła się Kasia.
Odszedł od nich. Dziewczyna przytuliła się do Wojtka i weszli tak objęci do klasy. Była nawet miła lekcja. Zobaczyła przez okno uciekającego Adriana. Powiedziała nauczycielce (na jego nieszczęście to była jego wychowawczyni). Od razu wezwała chłopaka z rodzicami do dyrektora. Znowu chłopak był sam ze swoimi problemami. Podszedł do niej.
-Sorry ale mam problem dlatego tak się zachowuje.
-Już mnie nie interesują twoje problemy.



Zero komentarzy. Szkoda jak tak dalej pójdzie to zamknę bloga.... Więc teraz proszę o komentarze.

2 komentarze:

  1. Fajnie :) Nie zamykaj bloga !!!!

    Zapraszam do mnie, też piszę opowiadanie : http://ukryta-milosc-nastolatki.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. okk pod warunkiem że bedą czytać... Zapraszam cie na moją strone na fb. link jest podany nizszych czesciach... Na pewno zajrze na twój...

      Usuń