Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 29 października 2013

Info dla was :(

Na razie nie mam żadnych pomysłów co Zrobić z Kaśką... Jeżeli mi trochę pomożecie to na pewno na coś wpadnę...  Tutaj macie mojego aska i na fb stronę... Polubcie ją proszę...  http://ask.fm/beatka0002  a także          https://www.facebook.com/yciekasi  .... Prosze was o lajki na fb  i o komentarze i o pytania na asku.. Pomogłoby mi to i to bardzo...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz