Info dla was :(
Na razie nie mam żadnych pomysłów co Zrobić z Kaśką... Jeżeli mi trochę pomożecie to na pewno na coś wpadnę... Tutaj macie mojego aska i na fb stronę... Polubcie ją proszę... http://ask.fm/beatka0002 a także https://www.facebook.com/yciekasi .... Prosze was o lajki na fb i o komentarze i o pytania na asku.. Pomogłoby mi to i to bardzo...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz