Łączna liczba wyświetleń

środa, 4 grudnia 2013

część 73

Idą w milczeniu... Dziewczyna już tego nie wytrzymuje.
-Czemu tak się zachowałeś?
-Miałem powody.
-Jakie? Masz kłopoty?
-Nie.
-To co się dzieje?
Złapał ją za rękę.
-Zawsze będziesz ze mną?
-Wiesz o tym  że tak.
-Nawet jeżeli coś by się działo?
-Tak. Co się dzieje.
-Nic.
Przybliżył się do niej i przytulił ją.
-Kocham cię Kasiu wiesz?
-Wiem.
-Jesteś dla mnie całym światem. Nie chcę cię stracić.
-Ja ciebie skarbie też. Powiesz mi co się dzieje?
-Chciałbym ale nie mogę.
-Mi zawsze możesz wszystko powiedzieć.
-Wiem ale to chodzi o ciebie.
-O mnie?
-Tak.
-Powiedz mi.




Trochę krótkie ale nie miałam czasu.... Proszę o komentarze...

6 komentarzy: