Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 5 grudnia 2013

część 74

Weszli oboje do jej domu. Nikogo akurat nie było. Usiedli w kuchni. Dziewczyna zrobiła herbatę.
-Powiesz mi?
-Proszę cię przestań.
-Nie mogę  bo się martwię.
Kasia usiadła na jego kolanach. On przytulił ją mocno do siebie.
-No mów.
-Okk.  Mój brat, Artur jest od nas starszy o 2 lata. My mamy 17 a on 19 lat.
-No i co z tego?
-Zawsze jak przyjeżdżał do domu i widział moją  dziewczynę, to ją podrywał żeby pokazać że jest lepszy ode mnie. Każda ze mną zrywała, a on zaczął wtedy je olewać. Przez to się tak zachowuje. Boję się ciebie stracić.
-Miły jest ale ja nie chce nikogo poza tobą.
-Każda tak mówiła.
-Ja ci przysięgam.
Pocałowała go.
-Kasiu chciałabyś poznać moich rodziców?
-Jasne.
Ubrali się i poszli do jego domu. Weszli. Ściągnęli buty i weszli do sypialni gdzie  była jego mama i brat bo ojca nie miał.
- Mamo to jest Kasia.
-Miło mi.- mówi nieśmiele dziewczyna.
-Witaj. Jestem Anita.
-A Artura znasz..
-Tak zdążyłam poznać.-mówi dziewczyna.
Poszli do jego pokoju.
-Chcesz coś pić?
-Soku jak masz.
-Okk. Poczekaj.
Chłopak zszedł na dół. Po chwili otworzyły się drzwi. Wszedł Artur.
-Mogę?
-Wejdź.
Usiadł koło niej.
-Kochasz go.
-Tak. Bardzo.
Chłopak zobaczył  że Kasia siedzi z Arturem. Nie wszedł do środka. Podsłuchuje ich rozmowę.
-A nie wolisz starszych?
-Sugerujesz coś?
-No że jesteś ładna i ja mogę być z tobą.
-Jasne..
-Na prawdę??




No to kolejny rozdział... :) Proosze bardzo...  No to komentujcie :) :)

9 komentarzy:

  1. chcemy więcej :P to opowiadanie wzbudza u mnie presje nie moge czekać to jest wspaniałe ;*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jutro.... JA będę dodawała kolejne rozdziały codziennie albo co 2 dni

      Usuń
  2. to ja sei zgadzam na codziennie jak bedziesz dawała rady ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja nadążam. Najpierw pisze w Wordzie.... Mam już nawet do części 76.... Więc na pewno nadąże

      Usuń
    2. a jeszcze było by fajno jakbys dzis mogla dodac 74 (nie że nalegam) ;)

      Usuń