Łączna liczba wyświetleń

piątek, 6 grudnia 2013

część 76

Doszli do jakiś starych torów. Nigdy wcześniej tutaj nie była. Chłopak Usiadł na tory. Wziął od niej psa i go puścił że smyczy. 
-A co jak będzie jechał pociąg?
-To są stare tory tędy już nie jeżdżą.
-Aha.
Podeszła do niego.
-Siadaj Kasiu.
Usiadła mu na kolanach.
-Chciałem ci podziękować.
-Za co?
-No za to że nie dałaś się mojemu bratu.
-Bo cię kocham więc się nie dam.
-Ale mimo tego dziękuje i...
-I?
-Kocham cię bardzo mocno.
-Oj! JA ciebie też bardzo kocham.
-Wracamy?
-Po co?
-Bo jestem trochę głodny.
-Już dopiero jadłeś.
-No ale malutkoo.
-Oj ty mój głodomorze. Dobrze wracajmy.
Przeszli przez polane. Psa puściła jeszcze na chwile, do końca drogi polnej bo później była ulica. Zaczął jej uciekać. Nie mogli go dogonić.




No i macie kolejną część.. :)   I jak wam się podoba?

11 komentarzy:

  1. Świetne czekam na kolejne ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. okk... tylko nie wiem czy dodam go w weekend ponieważ sobote mam zajętą a w niedziele nie wiem nic co bedzie

      Usuń
    2. spoko jakos sie wytrzyma ;P

      Usuń
    3. Tylko zostańcie ze mną przez ten weekend

      Usuń
    4. spokojnie ja czekam cierpliwie i nigdy nie opuszcze twojego bloga ;)

      Usuń
    5. ciesze się... I dziękuje bardzo że jesteście ze mną...

      Usuń
    6. ja też sie ciesze że jestem tu mile widziana

      Usuń
    7. Każdy kto czyta jest mile widziany..... Zrobię wam niespodziankę i jak wrócę z zakupów to wam dodam kolejną część... :)

      Usuń
    8. dzięki ja cb po prostu kofamm ;)

      Usuń