-Przywitała się i pokazała mu jego pokój. Sama go urządziła specjalnie dla niego. Siedzieli chwile w tym "jego pokoju".-Artur potrafi się zakochać na prawdę?
-Co??? No nie ty też.- chłopak mówił załamany.
-Nie ale Ania się w nim zakochała.
-Powiem ci że jemu też się Ania podoba i to tak na prawdę.
-Może umówimy ich w moim ogródku.
-Jasne czemu nie?
No to jutro go przyprowadź na godzinę 15 ok??
-Dla ciebie wszystko skarbie. A wiesz że on mieszka 0,5 km od niej.
-Na prawdę?
-Tak.
-Świetna para z nich będzie.
-Na pewno.
Położyli się spać. Dziewczyna nie mogła zasnąć. położyła się koło Gracjana. Po 10 minutach wtulona w niego zasnęła.Ania zauważyła że oboje śpią. Zrobiła wszystkim śniadanie. Ktoś zadzwonił do drzwi. Ania podeszła, zobaczyła że to był Artur. Otworzyła mu.
-Słucham?
-Jest Kasia i Gracjan?
-Tak śpią.
-Aha, to nie przeszkadzam, paa
-Stój. Może zjesz śniadanie ze mną.
Popatrzyli sobie w oczy.
-Chętnie, nic nie jadłem.
Wszedł do środka. Zjedli śniadanie. Ania ubrudziła się masłem na buzi. Artur wziął swoją ręke i starł plame masła. Pocałował ją niepewnie. Popatrzyła mu w oczy.
-Co.. co ... co to było.
-Moje uczucie do ciebie.
No i kolejna...
Świetna =)
OdpowiedzUsuńdzięki choć miłość Kasi i Gracjana się skończy a opowiadanie będzie dalej trwać... :D
UsuńJak to ich miłość się skończy ? Ale jak będzie dalej trwać opowiadanie to super ;)
UsuńKiedy będzie następna część ? :D
Usuńjutro.. No po prostu się zakończy między nimi a ona.... Będzie silna... Ja wstawiam codziennie nowy rozdział
UsuńAha ok to czekam cierpliwie :D ale ona znajdzie jakiegoś nowego chłopaka czy już nie ?
UsuńTzn mam pomysł żeby kogoś poznała ale to jutro się pomyśli... Na razie jest jeszcze 2 rozdziały z ich miłością,,,
UsuńKurczę, fajna była z nich para ;) a zostaną przyjaciółmi czy coś w tym rodzaju ?
UsuńNo tak ale chłopak ma problemy rodzinne i juz sie wieecej nie zobacza
UsuńO cholefka... Robi się coraz ciekawiej ;d
UsuńNo tak ale też będzie miała kilka wypadków.....
OdpowiedzUsuńPoważnych ?
UsuńJeszcze nie wiem,,,,,,,,... Ale wiem już kto ją uratuje....
UsuńOooooo a można wiedzieć kto ? :D
Usuńa napisz na fb to ci napisze kto bo tak to by wiedzieli i by nie bylo niespodzianki ale tobie moge napisac
UsuńA masz może gg ?
Usuń43941626 Proszę bardzo
UsuńŚwietne jesteś boska w pisaniu :)
OdpowiedzUsuń