Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 10 grudnia 2013

część 80

-Naprawdę tak czujesz?
-Tak. Od kiedy cię zobaczyłem wiedziałem że nie zasnę dopóki nie będę z tobą.. I nie spałem.
Co chwile ziewał.
-To może położysz się spać..Ja....Ja cię obudzę jak wstaną.
-Dobrze. A mogę   liczyć że będziesz ze mną?
-Tak, chciałam z tobą chodzić.
Całowali się namiętnie. W tej chwili weszli Kasia z Gracjanem za rękę. Chrząknęli żeby pokazać że wstali.
-Dzień dobry.-mówi Gracjan.
Odskoczyli od siebie.
-Hej bracie co tam.
-No wiesz u mnie spoko a u ciebie widze że niesamowicie.
-Haha bardzo śmieszne. Po prostu się ubrudziła masłem jak jadła śniadanie.
-Tak jasneee.
-Sorry idę do domu bo nie spałem całą noc.
Kasia się popatrzyła na nich.
-Może połóż się u nas.
-Na prawdę?
-Jasne. Adrian pokaż swój pokój mu albo inny. Dobrze?
-Jasne skarbie.
Chłopcy poszli. Kasia parzyła wodę na herbatę dla wszystkich. Ania siedziała cicho.






No i macie.. Wiem troche krótkie ale nie miałam czasu.... No to jest praktycznie ostatnia część miłości....

5 komentarzy: