Łączna liczba wyświetleń

środa, 11 grudnia 2013

część 82

Siedziała w swoim pokoju. Ktoś zadzwonił do drzwi.  Zbiegła na dół. Skoczyła na 20-letniego chłopaka żeby go przywitać. To był średniej wysokości i brązowe oczy.  Po 3 latach nauki w Anglii przyjechał w końcu do Polski jej brat Kamil.  Będzie tutaj jeszcze rok chodził do szkoły obok jej nudnej szkoły... 
-Hej siostrzyczko..-dał jej buziaka w policzek.
-Cześć Kamil. W końcu przyleciałeś.
-No i to już na dobre, do ciebie.
-Ciesze się.
Dziewczyna pokazała  jego pokój. Zostawiła go żeby się rozpakował. Zrobiła mu kanapki i zaniosła na góre. Zapukała ale nikt jej nie odpowiedział. Weszła  po cichu. Kamil spał. Postawiła mu kanapki na biurku i wyszła.  Wyszła do parku mając nadzieje że spotka tego chłopaka. Siedziała nad rzeką. Niestety nie spotkała go. Wróciła do domu. Mama poszła do pracy. Krzyknęła po wejściu.
-Już jestem!!!
-Dobrze zrobisz te kanapki tyllko dużo bo mam gościa???!!!
-Jasne!
Poszła do kuchni.Narobiła ich sporo.

5 komentarzy: