Zapukała do jego pokoju. Weszła.
-Prosze bardzo.
-Dzięki siostra.
Zobaczyła tam chłopaka, kolege Kamila . Był w jego wieku. Jest wysportowany, wyższy od dziewczyny o wiele wiele, Gra w koszykówkę więc ma siłę. Ma szare oczy. Był podobny do Pawła.
-A zapomniałbym to jest Marcin, mój kolega.
-Miło mi.-powiedział chłopak.
-Mi też. To ja już pójdę.
-Mam pytanie.-mówi Marcin.
-Tak?
-Pójdziesz na imprezę ze mną, z twoim bratem i z moim bratem Pawłem.???
-Jasne. Chętnie. A jak wygląda ten Paweł??
-Kasiu..-wciął się Kamil- To jest ten chłopak o którym mi opowiadałaś.
-Aha, spoko. To ja wam nie przeszkadzam.
-Dobra.
Proszę bardzo... Trochę krótka ale nie miałam czasu.... Komentujcie

Fajna ;)
OdpowiedzUsuńDzięki :)
Usuńfajna ;)
OdpowiedzUsuń