Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 11 marca 2014

część 102

Bawili się świetnie. O 21 musieli wracać do domu bo musieli się jeszcze spakować. Ania i Kacper odprowadzili pare do domu.
-Może jednak zostaniecie jeszcze?-pyta Ania.
-Przepraszam ale nie bo musze się jeszcze spotkać z Gracjanem.
-Czego ty od niego chcesz? Przecież cię zostawił nie pamiętasz?
-Musisz mi to przypominać?
-To po co idziesz do niego?
-Bo wie kto mnie pobił wtedy i chcę go namówić żeby poszedł z tym na policje.
-No dobrze jak chcesz tylko żeby nie było później płaczu.
Para weszła do domu. Zaczęli się pakować. Po chwili weszła Iza do pokoju.
-O której chcecie wyjechać?
-O 12.
-To was odwiozę.
Kasia uśmiechnęła się i skończyła się pakować.  Przebrali się i położyli spać. Rano wszyscy zjedli śniadanie i się ubrali. Schowali ciuchy do auta i ruszyli do domu. Gdy dojechali, jej mama od razu wybiegła po nich.  Marcin poszedł do swojego domu zanieść rzeczy i mieli się spotkać o 17 w parku. Kasia i jej mama weszły do domu. Zrobiły herbate i obiad nołożyli. usiedli do stołu.
-Kasiu wiem że pojutrze masz urodziny, więc co byś chciała dostać na urodziny?
-Mamo nie chcę nic od ciebie.
-Może łańcuszek z imieniem?
-To co kupisz to  będzie, a teraz muszę już wyjść bo z Marcinem umówiłam się za 15 minut w parku. Pa.
Wybiegła.  Gdy weszła do parku gdzie zawsze przesiadywali nikogo tam nie było. Czekała na chłopaka 30 minut. Wkońcu przyszedł.
-No gdzie ty byłeś? -mówiła przytulając go.
-Przepraszam ale mama mnie nie chciała wypuścić bez zjedzenia obiadu.-zaczął się śmiać.-A tak wogóle to co robisz w swoje urodziny?
-No nie wiem skarbie a co?
-Tak się pytam.
-Pewnie siedze w domku, sama w łóżku z kakao.
-Piękne urodziny.
-No wiem ale ja nie lubie urodzin więc zawsze tak robie.
-Aha.
Milczeli chwile przytulając się.
-Kasiu?
-Tak?
-A ożenić się to ty byś chciała?
-Pewnie a kto by nie chciał ale w przyszłości.
Siedzieli tak do 1930. Każdy poszedł do domu.



Trochę smutno gdy nie komentujecie... Jak myślicie oświadczy się jej??? Jeśli tak to czy zgodzi się??  Komentujcie proszę was :)

2 komentarze: