Rano zrobiła Izie śniadanie i poszła do Adriana.Chłopak siedział w parku.Usiadła koło niego.-A ty nie z Pawłem, przecież on chce z tobą być.
-Ale ja chce być kimś innym...
-Jak to? Z kim?
-Jest taki chłopak bardzo miły...-zaczęła opisywać Adriana.
-Ale przecież zerwałaś ze mną.
-Ale żałowałam że to zrobiłam. Po tobie trafiałam na samych debili.
-Kasiu muszę ci coś powiedzieć.
-Tak?
-Będę chodził z tobą do szkoły, wynająłem mieszkanie niedaleko szkoły.
-Super a mam w takim razie prośbę...
-Jaką.
-Ale powiedz szczerze okk??
-Jasne o co chodzi.
-Mogłabym z tobą zamieszkać.
-Jasne. Świetny pomysł ale ja z tobą nie...No wiesz.
-Wiem. Chciałbyś być ze mną?
-Tak bardzo chce z tobą być.
Przytulił ją mocno do siebie.
\No i kolejna... Komentujcie... Wiem że trochę krótka ale nie było czasu.. :) Komentujcie :)
Super że wrócili do siebie ;D Ładna z Nich była para ;>
OdpowiedzUsuńI na razie nie planuje ich rozłączać ale pojawi się także nowa osoba, niby cicha ale może coś zepsuć...
Usuń:) Fajnie że wrócą do siebie
OdpowiedzUsuń