Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 30 marca 2014

część 110

Chłopak wybiegł za nią i czekał pod toaletą. Zadzwonił dzwonek, ona nie wyszła. Po 20 minutach weszła do klasy. Podeszła do pani.
-Gdzieś ty była?!-pyta się nauczycielka.
-Przepraszam była u pielęgniarki, prosi panią żeby pani mnie zwolniła. 
-Dobrze, dojdziesz sama do domu?
-Ja ją odprowadzę.-krzyczy Adrian.
-Dojdę sama proszę pani.
-To idź sama ale uważaj na siebie dobrze?
-Oczywiście. 
Dziewczyna wyszła z klasy i poszła do domu. Chłopak nie mógł wytrzymać bez dziewczyny w szkole. Dzwonił do niej i pisał ale ona się nie odzywała do niego.  Po lekcjach pobiegł prosto do domu bo bał się że dziewczyna sobie coś głupiego zrobiła. Wszedł do domu. Dziewczyna zamknęła się w jednym z pokoi. Chłopak pukał.
-Kasiu otwórz proszę cię!
Nic nie mówiła.
-Otwórz to bo wywarze drzwi.
Wstała i otworzyła drzwi i położyła się na łóżku zapłakana.  Podszedł do niej i kucnął koło niej. Złap ją za rękę ale ona ją zabrała.
-Kocham tylko ciebie.
Nic nie mówiła.
-Ja się na nią tak na prawdę nie patrzyłem. Kocham tylko ciebie i tylko ciebie chce. 
Ktoś zapukał do drzwi. Chłopak otworzył. Stała w drzwiach Weronika.
-A co ty tu robisz?-pyta się Adrian.
-Kasia prosiła mnie żeby przyszła. 
Pokiwała głową i weszła do jej pokoju. Zamknęły się. Rozmawiały 2,5 godziny. Kasia ubrała się i wyszła z domu. Weronika za nią.
-Co jej jest Weronika?
-Wiedziałam że z tobą będą problemy.
-Ale ja nic nie robiłem.
-Zraniłeś ją.
-A gdzie ona poszła?
-Ona nocuje u mnie dzisiaj bo musi se wszystko przemyśleć.
-Podaj mi swój adres chociaż.
-Po co? Żebyś przyłaził?
-Dobrze, dam jej spokój.
Weronika wyszła. Chłopak nie mógł znaleźć sobie miejsca. Zadzwonił do Pawła. Rozmawiał z nim chwile.




No i kolejna część.. Proszę bardzo... Komentujcie.... Jeśli macie swojego bloga także podsyłajcie mi linki..  :) komentujcie...

5 komentarzy:

  1. Świetna:) Nie mogę doczekać się kolejnej :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tylko zastanawiam się co z tą Kasią zrobić i z kim połączyć Samantę... Może jakieś propozycje??

      Usuń
    2. Super ;D Może "zostaw" ją z Adrianem ?

      Usuń
    3. No tak Kasia będzie z Adrianem,a co z Samantą??

      Usuń
    4. Samanta morze być z Gracjanem ;)

      Usuń