Chłopak miał pretensje do siebie że mógł to przewidzieć.Na szczęście dziewczyna się obudziła. On był cały czas blisko niej. Gdy go zauważyła od razu się odwróciła do niego plecami.
-Już kochanie wszystko w porządku.
-Przepraszam cię.
- Krystian mi wszystko powiedział.
-To dobrze.
Od razu ją przytulił. Poczuła się od razu lepiej. Tęsknił za nią i to było widać. Nie chciał jej tego powiedzieć bo myślał że ja pierwsza mu to powiem. Na razie cieszył się że została z nim. Kiedy wyszła ze szpitala Adrian pojechał na wycieczkę szkolną.Ona nie pojechała . Gdy wrócili Laura (wróg Kasi) pokazywała jakieś zdjęcia na telefonie koleżanką. Wtedy spoglądali na nią i się zaczynali z niej śmiać. " Co się stało" myśli. Podeszła Ania do niej z miną niezbyt dobrą.
piszcie komentarze
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz