Kiedy Iza wyszła ze szpitala spotkała Adriana. Był z Anią.
Adrian możemy porozmawiać?
-Oczywiście pani Izo.
Ania weszła do środka a chłopak poszedł Izę odprowadzić do auta.
-I co z Kasią?
-Jest załamana waszą postawą.
-I co ja mam teraz zrobić?
-Lepiej jej nie pokazuj że chodzisz z Anią.
-Ale ona też się martwi o Kasię.
-Chłopcze kochasz ją to jej to pokaż.
-W jaki sposób mam to udowodnić?
-Nie wiem. Możesz coś sam wymyśleć.
-Dobrze dziękuje.
Poleciał od razu do dziewczyny. Chciał z nią porozmawiać ale była na badaniach i musiał chwile na nią poczekać.Ma tylko lekkie wstrząśnienie mózgu ale poza tym jest wszystko dobrze. Po badaniach Adrian od razu wszedł do niej na sale.
-Wyjdź.-usłyszał od razu.
-Nie. Musimy porozmawiać.
-Nie mamy o czym. Nawet nie wiem ile będę tu siedzieć.
-Wiedz że będę czekać na ciebie nawet całe życie.
To było tak romantyczne z jego strony że aż się popłakała.Od razu się do chłopaka przytuliła.
-Wybaczę ci wszystko.
-Cieszę się.
Chłopak musiał iść do domu na obiad ale miał wrócić.Po drodze wstąpił do Izy ale nie było jej w domu więc se poszedł.Gdy wszedł do swojego mieszkania usłyszał że jego mama z kimś rozmawia. Ku jego zaskoczeniu była to Iza. Podszedł do niej i ją przytulił nic nie mówiąc.
-A to za co?
-Za wszystko co pani zrobiła.
-I co z Kasią?
-Dobrze. Wybaczyła mi!!!
-To dobrze. Muszę już iść.
-OK. Do widzenia.
Zjadł szybko obiad i poleciał do niej. Iza była w odwiedzinach u Kasi. Nie chciał im przeszkadzać więc poszedł jej coś kupić w sklepie. Iza i Kasia rozmawiały w tym czasie o chłopaku.
Dodawać komentarze albo na http://ask.fm/beatka0002
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz