Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 9 maja 2013

część XXXI

Nie wiedział co się stało ale spokojnie poczekał na nią. Gdy wyszła i zobaczyła chłopaka , myślała z początku że to o niego chodzi. Nie miała racji. Chodziło że Karolina wraca do Polski. Dziewczynie to nie przeszkadzało. Po szkole poszła do domu  się położyć bo bolała ją głowa. Dostała sms.

Od Damian


*Kocham cię. Spotkajmy się.


I w tej chwili obudził ją telefon od Ani.

-Co?
-Możemy się spotkać?
-Nie teraz bo mnie strasznie głowa boli.
-Jeśli  nie przyjdziesz do parku na ławkę to nie będziesz miała chłopaka.
-Coś ty powiedziała?

*połączenie zakończone. 

Zdziwiła się tym telefonem. Ubrała się i poszła. Szukała ani ale jej nie było.Dopiero zobaczyła jak się na coś patrzy. To coś to była Laura gadająca z Adrianem.Od razu po cichu  podeszła ich od tyłu.
-No cześć skarbie. Fajnie że czekałeś.
Pojawiła mu się jak z nieba. Bardzo się ucieszył.
-No hej ile można czekać.
-Przepraszam ale się zagadałam.
-Z kim??
-Z Anią.
-To dobrze. To gdzie idziemy?
-Gdzie chcesz.
Laura zdziwiona bo niby z nią się umówił. Ona chciała się zemścić i pokazać  jej te zdjęcia co się z nich śmiała ale obiecała chłopakowi że jej tego nie pokaże. Adrian z Kasią poszli się przejść. Zadowolona Ania że udało się jej dojść na czas poszła do domu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz