Wieczorem była sama w domu więc weszła na Facebooka ale nikogo nie było to włączyła gadu-gadu. Dostała wiadomość od Krystiana.
*Co się stało że tak wyleciałaś???
*Bo mój chłopak mnie widział z tobą i się wkurzył.
*Możemy się spotkać??? Jestem niedaleko twojego domu.
*Ok to podejdź.
Przyszedł po 10 minutach.
-Ty masz chłopaka?
-Tak a co?
-Nic.
Po tym pytaniu wyleciał. Z tyłu miał różę dla niej ale to się już nie liczyło. On był słodki,ładny i miły ale jestem z Adrianem, myśli sobie dziewczyna. Położyła się spać. Rano gdy wstała jej mamy dalej nie było w dom. Postanowiła po szkole iść do księgarni po najładniejszy zeszyt jaki jest i będzie pisała teksty piosenek. Tak też zrobiła. Po obiedzie wzięła się za pisanie i śpiewanie tych tekstów. Bardzo dobrze jej to wychodziło. Po chwili zadzwonił telefon.
*Krystian
-Tak słucham?
-To ja Adrian wyjdziesz?
-Krystian wiem że to ty.
-Dzwonię od niego to co wyjdziesz?
-Nie.
-Aha, ok.
*połączenie zakończone
Dziewczyna cały czas myślała czy to na serio jej chłopak czy robili se żarty z niej. Po chwili przyszedł SMS.
*Od ADRIAN
*Z nami koniec. Nie chcę być już z tobą. Potrzebuje wolności.
Nie wiedziała co ma z tym zrobić. Od razu pobiegła do niego ale nikogo w domu nie było. Próbowała się z nim połączyć ale nie odbierał. Poleciała do Krystiana.
-Coś ty Adrianowi nagadał że ze mną zerwał???!!!
Nie odpowiedział jej nic tylko ją pocałował. Chłopak będąc u Krystiana widział że Kasia się z nim całuje i że jej się to podoba. W tamtej chwili miał dość już patrzenia na to i pokazał się jej i wybiegł z domu. Nie chciał być już nią. Była bezradna. Załamana wróciła do domu.
Piszcie w komentarzach
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz