Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 6 maja 2013

część XXVIII

Przez kilka dni nie widziała go. Próbowała się z nim skontaktować ale na marne bo nie odbierał od niej. Po dwóch tygodniach  spotkali się w szkole. On popatrzył się jej w oczy i odszedł. Nie mogła sic powiedzieć ani spojrzeć mu w oczy. Znajomi nie rozumieli co się takiego stało że nie mogą ze sobą już gadać. Nikt im nie powiedział o tamtej sytuacji. Wszyscy zorganizowali spotkanie koleżeńskie. Kasia nie wiedziała że Adrian też tam będzie. Kiedy przyszła i zobaczyła go od razu obydwoje chcieli wyjść ale znajomi nie dali im od siebie uciec. Wytrzymali ze sobą 30 minut. Po tym Kasia poszła do toalety i nie wróciła. Ania poszła za nią. Znalazła ją jak się podcięła i teraz leży. Na niej leżała kartka "Adrian przepraszam cię. Ja nie chciałam". Od razu zawołała chłopaka. Wziął ją na sale i wezwał pogotowie. Widać było że ją bardzo kocha. Pocałował ją i powiedział:  ''Kocham cię. Wybaczę ci wszystko tylko zostań ze mną''. Przyjechało pogotowie zabrało dziewczynę. Przy okazji jego też zabrali bo jego ojciec był w tym szpitalu lekarzem. Kiedy dojechali już do szpitala chłopak  od razu poprosił tatę żeby się nią osobiście zajął. Zgodził się bo wiedział że jemu synowi bardzo zależy na dziewczynie 







Piszcie w komentarzach albo http://ask.fm/beatka0002

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz