Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 28 listopada 2013

konkurs

Dzisiaj wstawiłam nowy rozdział, ale chciałabym żebyście też się dołączyli... Kiedyś na jakimś blogu zauważyłam że jest taki konkurs żeby wysyłać na moją pocztę kolejny rozdział  opowiadania.... Więc się zabawmy... Wysyłajcie mi swoje wymyślone część na   beacia12@onet.eu  Czas macie do 30.11.2013 r.  Więc zapraszam!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz