konkurs
Dzisiaj wstawiłam nowy rozdział, ale chciałabym żebyście też się dołączyli... Kiedyś na jakimś blogu zauważyłam że jest taki konkurs żeby wysyłać na moją pocztę kolejny rozdział opowiadania.... Więc się zabawmy... Wysyłajcie mi swoje wymyślone część na beacia12@onet.eu Czas macie do 30.11.2013 r. Więc zapraszam!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz