Przed samą ulicą Gracjan złapał psa. Dziewczyna dobiegła do nich i zapięła psa. Nigdy tą drogą nie szli. Niepewnie poszli nią. Doszli do lasku i domku leśniczego. Postanowili wrócić szybko do domu. Pod domem spotkali brata chłopaka.
-No hej. -mówi Artur.
-Czego.-mówi chłopak.
Dziewczyna go uspokajała bo był trochę wkurzony.
-A tak szedłem się przejść. Idziecie ze mną?
-Nie dzięki.
-Szkoda. Myślałem że chociaż wy pójdziecie ze mną. Wszyscy znajomi nie chcą mnie znać.
-Nie dziwie się.-Mruknął pod nosem chłopak.
-Wiem, że byłem wredny, ale to nie chodziło o to żeby ci je zabrać.
Chłopak wkurzył się mocniej. Zaczął krzyczeć.
-Nie!?!? A o co?
-Chciałem sprawdzić czy cię na prawdę kochają i zauważyłem że na prawdę kocha cię tylko Kasia.
-Jasne!! Spadaj stąd.
-Może wejdziesz? Zamówiłam już mega pizze, sami jej nie zjemy.-mówi dziewczyna, myśląc że uda się jej ich pogodzić.
-Jeśli mogę to jasne.
Gracjan nie miał już nic do powiedzenia. Uspokoił się i wszyscy weszli do jej domu. Bł piątek koło godziny 17:30. Zjedli pizze i siedzieli w kuchni. Ktoś zadzwonił do drzwi. Pobiegła je otworzyć. Otworzyła je. Zobaczyła że Ania przyjechała.
-Hej Kasia mogę na weekend do ciebie?
-Jasne wejdź. Tylko..
-Nie chcesz mnie prawda??
-Niee. Chcę cię tylko że u mnie jest Gracjan z jego bratem Arturem.
-No to co z tego...
Weszli do środka. Kasia wprowadziła Anię do kuchni.
Proszę bardzo... Komentujcie...

dzięki czekam na kolejne !!
OdpowiedzUsuńJutro coś wrzucę :)
UsuńJak będziesz miec czas to bardzo chętnie będe czekała
UsuńZnajdę trochę pewnie
Usuń:) Ciesze się wesołych mikołajek
UsuńDzięki i nawzajem Chwalić się co się dostało
Usuńsłodycze 50zł :P hehe
UsuńA to pięknie...
UsuńA ty nam się pochwalisz
UsuńA dostałam słodycze, 100 zł i po wypłacie mam dostać deskorolkę
Usuńuuuuu ktoś był grzeczny ;) (Nie będę pokazywać kto)
OdpowiedzUsuńNo i to bardzo..a kto się bił z koleżankami i kolegami??? :)
Usuńoj niegrzecxzna dziewczynka chyba mokołaj się pomylił :)
UsuńChyba tak ale mam to gdzieś ważne że coś dostałam
Usuńjakie szczere ale cie popieram
Usuńno właśniee... :)
Usuń:)
Usuńdodasz dzis kolejną część??
OdpowiedzUsuńJuż dodałam... :)
Usuń:)
Usuń