Łączna liczba wyświetleń

piątek, 6 grudnia 2013

część 77

Przed samą ulicą Gracjan złapał psa. Dziewczyna dobiegła do nich i zapięła psa. Nigdy tą drogą nie szli. Niepewnie poszli nią. Doszli do lasku i domku leśniczego.  Postanowili wrócić szybko do domu. Pod domem spotkali brata chłopaka.
-No hej. -mówi Artur.
-Czego.-mówi chłopak. 
Dziewczyna go uspokajała bo był trochę wkurzony. 
-A tak szedłem się przejść. Idziecie ze mną?
-Nie dzięki.
-Szkoda. Myślałem że chociaż wy pójdziecie ze mną. Wszyscy znajomi nie chcą mnie znać.
-Nie dziwie się.-Mruknął pod nosem chłopak.
-Wiem, że byłem wredny, ale to nie chodziło o to żeby ci je zabrać.
Chłopak wkurzył się mocniej. Zaczął krzyczeć.
-Nie!?!? A o co? 
-Chciałem sprawdzić czy cię na prawdę kochają i zauważyłem że na prawdę kocha cię tylko Kasia.
-Jasne!! Spadaj stąd.
-Może wejdziesz? Zamówiłam już mega pizze, sami jej nie zjemy.-mówi dziewczyna, myśląc że uda się jej ich pogodzić.
-Jeśli mogę to jasne.
Gracjan nie miał już nic do powiedzenia. Uspokoił się i wszyscy weszli do jej domu. Bł piątek koło godziny 17:30. Zjedli pizze i siedzieli w kuchni. Ktoś zadzwonił do drzwi.  Pobiegła je otworzyć. Otworzyła je. Zobaczyła że Ania przyjechała.
-Hej Kasia mogę na weekend do ciebie?
-Jasne wejdź. Tylko..
-Nie chcesz mnie prawda??
-Niee. Chcę cię tylko że u mnie jest Gracjan z jego bratem Arturem.
-No to co z tego...
Weszli do środka. Kasia wprowadziła Anię do kuchni. 




Proszę bardzo... Komentujcie...

20 komentarzy:

  1. dzięki czekam na kolejne !!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak będziesz miec czas to bardzo chętnie będe czekała

      Usuń
    2. Znajdę trochę pewnie

      Usuń
    3. :) Ciesze się wesołych mikołajek

      Usuń
    4. Dzięki i nawzajem Chwalić się co się dostało

      Usuń
    5. słodycze 50zł :P hehe

      Usuń
    6. A ty nam się pochwalisz

      Usuń
    7. A dostałam słodycze, 100 zł i po wypłacie mam dostać deskorolkę

      Usuń
  2. uuuuu ktoś był grzeczny ;) (Nie będę pokazywać kto)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No i to bardzo..a kto się bił z koleżankami i kolegami??? :)

      Usuń
    2. oj niegrzecxzna dziewczynka chyba mokołaj się pomylił :)

      Usuń
    3. Chyba tak ale mam to gdzieś ważne że coś dostałam

      Usuń
    4. jakie szczere ale cie popieram

      Usuń
  3. dodasz dzis kolejną część??

    OdpowiedzUsuń