Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 12 czerwca 2014

część 30

Pov Tom

Aga położyła małą do łóżeczka. Usiadła mi na kolanach i po chwili zasnęła. Wziąłem ją na ręce i zaniosłem  do pokoju. Położyłem się obok niej. Przytuliłem ją lekko żeby się nie obudziła. Całowałem ją chwilę po szyi. W końcu sam postanowiłem spać. Zasnąłem szybko.


Pov Aga

Rano gdy się obudziłam nie było nikogo w domu. Zadzwoniłam do chłopaka ale nie odbierał. Poszłam do domu. Drzwi były otwarte chociaż wiem że je zamykałam. Zobaczyłam że u nas w sypialni są walizki. Dobrze wiedziałam że to walizki Toma i małej. Rozejrzałam się i zobaczyłam w łazience światło. Zapukałam. Wyszedł Tom. Kąpał Alę. Położył śpiącą dziewczynkę i przyszedł do sypialni. Przytulił się od tyłu i zaczął całować mnie po szyi i ramionach.  W łóżku spędziliśmy 3 godziny. Wspaniałe godziny. 


Pov Tom


Wiedziałem że Aga śpi. Wstałem i poszedłem do kuchni.  Zrobiłem naleśniki z czekoladą i zaniosłem jej do łóżka. Obudziłem ją pocałunkiem. Chwyciła mnie za szyję i całowała dalej. Podałem jej naleśniki. Zjadła szybko widocznie była głodna. 

Pov Aga

Zjadłam i wstałam. Ubrałam się i usiadłam na kolanach chłopaka. Przytuliłam się do niego. 
-Dziękuję że dałeś mi jeszcze jedną szanse. 
-Kocham cię Aga. Co ze szkołą twoją?
-Zerwałam ją. Będę u ciebie pracować.
Pocałował mnie. Usłyszeliśmy jak dziecko płacze. Wstałam. Chłopak złapał mnie za rękę.
-Zostań ja pójdę.-powiedział.
-Dobrze.
Poszedł. Poszłam za nim. Stał tyłem do mnie z małą. Tak słodko wyglądał. Widziałam że się przejął nią. Traktuje ją jak swoją córkę.
Poszłam do pokoju. Wzięłam telefon bo usłyszałam dźwięk dzwonka. Przyszedł sms.


*Od Harry

Co się stało że się nie odzywasz? Spotkajmy się dzisiaj o 20 w parku. 

Nic mu nie odpisałam. Dobiegała już 20 więc coś wymyśliłam i poszłam na spotkanie. Ubrałam czarne spodnie i bluzę z kapturem. Podeszłam do niego.
-Czego chcesz?
-Aga wkońcu cię widzę. I jak z tym chłopakiem.
-Dobrze, mieszkamy razem.
-Ale mówiłaś że to już wszystko skończone.
-Powróciliśmy do siebie.
-Kocham cię Aguś. Bądź ze mną.
-Sam mówiłeś żebym do niego wróciła. Teraz zostaw mnie w spokoju...

1 komentarz:

  1. Denerwuje mnie ten Harry ;/ wkurza mnie i to jak. Już nie mogę się doczekać następnej części ;))))

    OdpowiedzUsuń