Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 1 czerwca 2014

część 25

Pov Tom

Wziąłem małą Alę na ręce i od razu się w niej zakochałem. Jest taka śliczna.  Nosiłem ją chwile ale pielęgniarka musiała zanieść go do inkubatora. Siedzieliśmy chwile w milczeniu. 
-Powiedziałem Dawidowi o dziecku.
Trochę się przestraszyła.
-I co?
-Ucieszył się. Niedługo przylecą do nas.
Pocałowałem ją i musiałem wyjść do firmy na zebranie bo miałem 2.  


Pov Kornela 

Rano przyszłam do Agi zobaczyć jak się czuje.  Była w świetnym nastroju.  Akurat karmiła dziecko. Ona jest taka mała i słodziutka.  Nie wiem skąd są takie dzieci ładne z gwałtów. Ale a to po mamie poszedł na pewno. 

Pov Aga


Poszłam na badania. Mała Ala leżała w inkubatorze.



**************
2 tygodnie później.


Pov Aga

Wkońcu wróciliśmy do domu z malutka. Pierwsze co to położyłam się spać. Tom wziął Alę i położył spać.


Pov Tom

Położyłem małą. Później poszedłem zobaczyć co robi Aga ale śpi.  Usiadłem na kanapie w salonie i oglądałem jakiś film. Po chwili zauważyłem Agę na schodach. 
-A ty nie idziesz spać kochanie?-zapytała.
Podszedłem do niej i ją pocałowałem.
-Już idę misiu. 
Poszedłem za nią do sypialni i położyłem  się koło niej. Przytuliłem ją mocno. 



Pov Aga


Leżałem z nim. Przytulił mnie mocno. Zaczęłam go całować, gdy nagle zadzwonił telefon. Odebrałam.
-Część Aguś pamiętasz mnie?-powiedział głos w słuchawce.
-Przykro mi ale kto mówi. 
-Ojciec twojego dziecka, jak tam on albo ona.
-To jest Ala po pierwsze a po drugie nie wiem kim pan jest.
W tym momencie Tom zabrał mi telefon i wyszedł z pokoju. Po 20 minutach przyszedł. Położył się.
-Kto to był?
-Ojciec z więzienia. Masz nie odbierać telefonu od tego numeru rozumiesz?-powiedział stanowczo.


Pov Tom

Źle się czułem jak z nim gadałem. Powiedział mi że to jest pamiątka po nim i zawsze będzie jej przypominać o nim. Niby to wiem ale się martwiłem. Ktoś zadzwonił do drzwi. Otworzyłem. Ujrzałem mamę całą zapłakaną. Nie wiedziałem co się stało. Wpuściłem ją. Zeszła także Aga. Usiedliśmy razem na kanapie i zaczęła opowiadać....




Proszę kolejną część... Nie wiem kiedy będzie kolejna część... Komentujcie.

1 komentarz:

  1. O łoł O.O to się po robiło szkoda mi Agi :( dwaj nexta misia :*

    OdpowiedzUsuń