Pov Aga
Siedzę na ziemi i płacze
Pov Tom
Wale w te drzwi.
-Przepraszam cię kochanie, otwórz drzwi.
Otworzyła drzwi ale nie wyszła. Wszedłem tam. Zobaczyłem jak płacze. Zabolało mnie serce bo wiedziałem że to przeze mnie. Kucnąłem koło niej i ją przytuliłem. Bała się mnie.
-Przepraszam cię kochanie.
-Zostaw mnie.-mówiła bardzo cicho jakby bała się że coś jej zrobię.
-Dobrze, przepraszam cię ale boje się że Harry będzie lepszy ode mnie i że odejdziesz do niego. Wstałem i poszedłem do małej pokoju. Wziąłem ją i usiadłem na ziemi. Przytuliłem ją mocno i zacząłem do niej mówić.
-Popełniłem błąd kochanie ale pamiętaj że jeżeli twoja mama mnie zostawi to i tak będę cię kochał. Jesteś moim skarbem.
Pov Aga
Wyszłam z łazienki i szłam do pokoju. Usłyszałam co mówi Tom do Ali. Stanęłam w drzwiach widziałam że się popłakał. Odstawił małą do łóżeczka i mnie zobaczył. Podeszłam powoli do niego.
-Nie bój się nic ci nie zrobię.-powiedział.
Podeszłam i go przytuliłam.
Pov Tom
Przytuliła się. Przytuliłem ją mocno.
-Nigdy cię debilu nie zostawię.-powiedziała.
Popatrzyłem jej w oczy.
*************
4 miesiące później.
Pov Tom
Zamieszkała z nami moja mama by nam pomóc w pilnowaniu dziecka. Oboje pracujemy w firmie tej same. Okazało się że Aga chciała wyjechać do Barcelony na jakieś leczenie. Poleciała. Wróciła 2 miesiące temu.
Pov Aga
Jestem w ciąży w 2 miesiącu. Po to leciałam do Barcelony żeby się leczyć. Tom się strasznie o mnie troszczy żebym znowu nie poroniła. Jego mama także nam dużo pomaga. Można powiedzieć że w końcu jesteśmy szczęśliwą rodziną.
Pov mama Toma
Było u nich wiele złych chwil ale wkońcu mogę patrzeć na ich szczęście. Harry? Wyjechał za granice żeby się nie wtrącać do ich związku. Kochał Agę ale wiedział że ona kocha tylko Toma.
To jest juz takie przed ostatnia część tego opowiadania bo nie mogę nic innego wymyślić...
Super, że wszystko się ułożyło ;)
OdpowiedzUsuńCzekam na kolejną część :)
Ostatnia część i koniec ale będzie nowe opowiadanie
Usuń