***********
Rok Później
Pov Tom
Mamy pięknego synka. Adama. Rozwija się dobrze choć był wcześniak dużo płakał... Ach te nie przespane noce.
Pov Aga
Z Tomem się już bardzo dobrze dogadujemy. Synek jest po prostu przepiękny.
Pov mama Toma
Wkocu są prawdziwą rodziną. Wszystie dzieci które mają są bardzo słodkie choć wiem że na dwójce się nie skończy....
Taka krótka końcówka
Super, że wszystko skończyło się dobrze ;) Mam nadzieję, że zaczniesz nowe :P
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie :) zastanow-sie.blogspot.com