Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 4 sierpnia 2014

część 44

***********
 Rok Później


Pov Tom


Mamy pięknego synka. Adama. Rozwija się dobrze choć był wcześniak dużo płakał... Ach te nie przespane noce.


Pov Aga

Z Tomem się już bardzo dobrze dogadujemy.  Synek jest po prostu przepiękny. 



Pov mama Toma


Wkocu są prawdziwą rodziną. Wszystie dzieci które mają są bardzo słodkie choć wiem że na dwójce się nie skończy....



Taka krótka końcówka


1 komentarz:

  1. Super, że wszystko skończyło się dobrze ;) Mam nadzieję, że zaczniesz nowe :P
    Zapraszam do mnie :) zastanow-sie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń