Chłopak poszedł ale obiecał dziewczynie że zrobią se piknik na polanie wszyscy razem. O 13:30 Gracjan zabrał Adriana i Wojtka do salonu gier i takich sklepów z grami. Kaśka natomiast wzięła dziewczyny do sklepów z ciuchami. Mieli spotkać się o 16 na polanie. Chłopaki obiecali że wszystko przygotują. Kiedy dziewczyny przyszły nie było chłopaków. Kasia nie mogła się dodzwonić do Gracjana, Wojtka ani Adriana. Siedziały tam pół godziny. w końcu przyszli chłopacy. Kasia wkurzona na Gracjana.
-Gdzie ty żeś był??
-Szykowałem wszystko.
-Ciekawe gdzie.
-Tam gdzie ci obiecałem.
-A widzisz tu gdzieś piknik bo ja nie.-pokazała na polane.
-Ale nie na tej. Na tej ze zbożem.
-Przepraszam.
-Nic się nie stało.
Poszli wszyscy. Zamilkli ze zdziwienia jak tam pięknie.
-Tu mnie zabrał na pierwszą randkę.
-No... Zaraz przyjdzie jeszcze Nikola i Arek.
-Super!!! No to poznacie jeszcze moich nowych znajomych.
Po 20 minutach przyszli Arek i Nikola. Cały dzień było wspaniale. Zmęczeni wracają do domu.
Proszę was o komentarze bo już czuje że nikt tego nie czyta... Pokazać ile was na prawdę jest.... Czekam na komentarze i lajki....
Ja to czytam i jest zaje***te i masz to pisac dalej masz dziewczyno świetny talent
OdpowiedzUsuńChyba tylko ty... :(
UsuńMoże się mylisz, może ktoś czyta oprócz mnie... ;)
OdpowiedzUsuńdodałam 7 rozdziałów i nikt nie skomentował teraz tylko ty skomentowałaś więc chyba tylko ty czytasz
UsuńA może czytają a nie chce im się komentowac tych wszystkich rozdziałów?
UsuńMoże masz racje :)
UsuńWięc dodaj kolejną część, czekam na nią ;)
UsuńZajebiste dziewczyno jestes genialna :*
OdpowiedzUsuń