Łączna liczba wyświetleń

sobota, 23 listopada 2013

część 65

Chłopak poszedł ale obiecał dziewczynie że zrobią se piknik na polanie wszyscy razem. O 13:30 Gracjan zabrał Adriana i Wojtka do salonu gier i takich sklepów z grami.  Kaśka natomiast wzięła dziewczyny do sklepów z ciuchami.  Mieli spotkać się o 16 na polanie. Chłopaki obiecali że wszystko przygotują. Kiedy dziewczyny przyszły nie było chłopaków. Kasia nie mogła się dodzwonić do  Gracjana, Wojtka ani Adriana. Siedziały tam pół godziny. w końcu przyszli chłopacy. Kasia wkurzona na Gracjana.
-Gdzie ty żeś był??
-Szykowałem wszystko.
-Ciekawe gdzie.
-Tam gdzie ci obiecałem.
-A widzisz tu gdzieś piknik bo ja nie.-pokazała na polane.
-Ale nie na tej. Na tej ze zbożem.
-Przepraszam.
-Nic się nie stało.
Poszli wszyscy. Zamilkli ze zdziwienia jak tam pięknie.
-Tu mnie zabrał na pierwszą randkę.
-No... Zaraz przyjdzie jeszcze Nikola i Arek.
-Super!!! No to poznacie jeszcze moich nowych znajomych.
Po 20 minutach  przyszli Arek i Nikola. Cały dzień było wspaniale. Zmęczeni wracają do domu.




Proszę was  o komentarze bo już czuje że nikt tego nie czyta... Pokazać ile was na prawdę jest.... Czekam na komentarze i lajki....

8 komentarzy:

  1. Ja to czytam i jest zaje***te i masz to pisac dalej masz dziewczyno świetny talent

    OdpowiedzUsuń
  2. Może się mylisz, może ktoś czyta oprócz mnie... ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dodałam 7 rozdziałów i nikt nie skomentował teraz tylko ty skomentowałaś więc chyba tylko ty czytasz

      Usuń
    2. A może czytają a nie chce im się komentowac tych wszystkich rozdziałów?

      Usuń
    3. Więc dodaj kolejną część, czekam na nią ;)

      Usuń
  3. Zajebiste dziewczyno jestes genialna :*

    OdpowiedzUsuń