Łączna liczba wyświetleń

sobota, 19 kwietnia 2014

część 127

Doszła do domu. Weszła do kuchni, zobaczyła ją zobaczyła.
-Kasiu masz gościa. 
-Kogo ja tu tylko ciebie widzę.
-Na górze...
Dziewczyna weszła do pokoju. Zobaczyła Arka.
Podszedł do niej i ją przytulił.
-Przepraszam że mnie nie było.
-Dlaczego? Co się stało?
-Nie mogę powiedzieć, przykro mi.
-Proszę cię powiedz mi, nie wiem co się dzieje.
-Sorry ale nie mogę, nie teraz. 
Przytulił dziewczynę mocno i wyszedł z jej domu. Dziewczyna odrabiała lekcje gdy nagle dostała sms-a.


*Arek

Przepraszam cię ale nie mogę ci tego wytłumaczyć ale to nie przez ciebie. Kocham cię pamiętaj o tym i nie bądź zła na mnie. 


Przeczytała i pobiegła do szkoły. Weszła do sekretariatu i zobaczyła siostrę chłopaka.
-Dzień dobry w czym mogę pomóc?-pyta dziewczyna.
-Chciałam się dowiedzieć o czyjś adres.
-Przykro mi ale nie mogę pomóc.
-A Arkowi pani mogła powiedzieć?
-A to ty jesteś Kasia.
-Tak. Pomoże mi pani.
-Zależy czyj adres panienka prosi.
-Arka właśnie.
Kobieta popatrzyła się na Kasię przestraszonym wzrokiem.
-Nie mogę ci podać dopóki on nie pozwoli.
-A mój pani mogła?  Jeżeli mi pani nie poda pójdę do dyrektora z tym że pani podaje mój adres komuś.
-On nie chce żebyś wiedziała, boi się że inaczej wtedy na niego popatrzysz.
-Ale jak mam na niego patrzeć? O co chodzi? 
-Oj i  tak za dużo powiedziałam. Przykro mi ale nie dam ci adresu dopóki on sam ci nie powie.
-Ale co się dzieje martwię się o niego bo jest na prawdę wspaniały a nie wiem co z nim się dzieje.
-Poproszę go żeby z tobą porozmawiał ale to tylko to.



Kolejny rozdział.. Prezent od zajączka dla was :)  Komentujcie....  

5 komentarzy:

  1. Mam pytanie "Weszła do kuchni, zobaczyła ją zobaczyła." ? Nie wiem o co tu chodzi ;c Rozdział świetny, szkoda że siostra Arka nie dała jej adresu. To nie fair ! Ciekawe o co chodzi, napisz szybko kolejny rozdział ;3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przepraszam pisałam na szybkiego i taki błąd się wkradł.. :D Ma swoje powody... Będzie jutro prawdopodobnie więc czekajcie :)

      Usuń
  2. Jeju ale robi się ciekawie:) Ciekawa jestem co ukrywa przed nią Arek.
    Pisz szybko dalej;)

    OdpowiedzUsuń