Kasia wyszła wkurzona z sekretariatu i ruszyła w stronę domu. Szła przez park. Gdy przechodziła środkiem parku zobaczyła Arka z jakimiś chłopakami. Podeszła bliżej żeby upewnić się że to na pewno on. Chłopaki zaczęli coś o niej mówić i wtedy Arek się odwrócił. Dziewczyna biegła do domu. Chłopak był szybszy i podbiegł do niej.-To nie tak jak myślisz.
-Wytłumacz mi dlaczego mnie olałeś?
-Bo cię kocham ale wiem że nie będziesz wtedy chciała ze mną być.
-Skąd wiesz?
-Bo znałem dużo dziewczyn takich że dopóki nic nie wiedziały to były wspaniałe.
-Ja jestem inna.
-Proszę cię poczekaj trochę i nie chodź do mojej siostry do szkoły.
-Nie wiem co mam już robić, kocham cię a ty raz mnie całujesz a raz uciekasz.
Przytulił ją.
-Pójdź jutro po szkole w dwie dzielnice.
Powiedział jej dwie dzielnice.
-Ja będę na ciebie czekał w którejś z tych dzielnic. W szkole mnie nie będzie.
-Dlaczego? Co to ma znaczyć?
-Więcej ci nie powiem.
Odszedł szybko od niej. Kasia zobaczyła że on idzie do domu. Poszła za nim. Przeszła przez bogatą dzielnicę i weszła w tą biedniejszą. Przeszedł do końca dzielnicy, porozmawiał ze starszym chłopakiem i go nagle zgubiła z oczu.
Kolejna część.... Komentujcie :)
Wiesz w takim momencie ? Mam jedną maleńką prośbę: pisz trochę dłuższe rozdziały ! ;) Ale i tak jest super ciekawe co ukrywa Arek ? Wiem ! Może jest dilerem ? Albo nie xd Chyba że wpakował się w jakieś bagno i nie da rady z niego wyjśc i nie chce mówic o tym Kasi ? Albo chce ? No ja już nie wiem ;c Pisz szybko kolejny rozdział (dłuższy) bo muszę się dowiedziec czy mam rację ;P
OdpowiedzUsuńBędę pisała dłuższe tylko dzisiaj mało czasu a za dużo gości...
UsuńPopiera Dane z tymi dłuższymi rozdziałami <333. Błagam cię dodaj mi tutaj następny rozdział i to już,!!! Bo się po płacze :'( Ja coś tak myślę że on mieszka w tej biednej dzielnicy.... Wesołych świąt
OdpowiedzUsuńPS. Przepraszam, że nie komentował am poprzednich ale zgubiłam link
Zaprasza do mnie: http://kim-jack-nasza-historia.blogspot.com/
Dobrze obiecuje że jak będę miała czas to będą dłuższe... :) Nic się nie stało.. Na pewno zajrzę...
Usuń