Podeszła do pierwszej napotkanej dziewczyny.-Przepraszam.-zaczęła Kasia.
-Tak?
-Zna pani może Arka Wiślaka.
-Tak owszem a coś się stało?
-Nie, jestem jego koleżanką i chciałabym się dowiedzieć gdzie mieszka, gdzie go mogę znaleźć.
-To jest bardzo miły i uczynny chłopak...-zaczęła opowiadać.
-A gdzie mogę go znaleźć?
-A mieszka tu, niedawno przyszedł. Jeżeli panienka poczeka to powinien zaraz wyjść.
-Dobrze dziękuje.
Stanęła i oparła się o blok. Po 20 minutach chłopak wyszedł. Zdziwił się gdy ją zobaczył. Podszedł szybko do niej.
-Co ty tu robisz?-mówi cicho.
Złapał ją za górną część ręki i ciągnął z dzielnicy. Gdy weszli do bogatej dzielnicy zwolnił i nic nie mówił. Wzrok miał w ziemi. Kasia stanęła.
-Co ukrywasz przede mną?-mówi ze łzami w oczach- Co się dzieje?
-Skąd wiedziałaś gdzie iść? Kto ci podał adres?
-Szłam za tobą bo nie wiedziałam jak się dowiedzieć co się dzieje ale dalej nic nie wiem. Proszę cię wytłumacz mi.
-Proszę daj mi czas. Na razie nie mogę cię odwiedzać.
-Dlaczego co się dzieje, czemu cię w szkole nie ma?
-Jutro już będę. Kocham cię.
-Nie czuje tego.
Przytulił ją i pocałować w usta namiętnie.
-Przepraszam. Jutro spróbuje cię odprowadzić i ci wszystko wytłumaczę. Może tak być?
-Dobrze, dziękuje. Odprowadził kawałek dziewczynę. Ona poszła do dyrektorki zdawać Wos bo nie zaliczyła czegoś. Weszła do sekretariatu. Weszła do gabinetu i zdała wszystko. Gdy wyszła od dyrektorki zobaczyła że nie ma siostry Arka. Szybko weszła na jej komputer i sprawdziła adres chłopaka. Nie mogła w to uwierzyć. Wstała i wyszła. Na korytarzu spotkała jego siostrę. Podeszłą do niej.
-Na prawdę myślisz że gdybym wiedziała że Arek mieszka w biednej dzielnicy to bym go nie kochała?
-Skąd wiesz?
-Dowiedziałam się.
-Nie ale Arek się bał tego powiedzieć bo to nie tylko to.
-A co jeszcze?
-On ci sam powie jutro.
-Skąd wiesz że jutro...
-Rozmawiałam z nim teraz. A co ty tu wogóle robisz tutaj.
To tyle na dzisiaj bo mnie mama pogania żebym zeszła z laptopa. :) Komentujcie :)
Zajebiste hahahahaha miałam racje jej :-) :-) :-) :-) :-) :-)
OdpowiedzUsuńBoski rozdział trochę krótki, ale i tam boski.
Mam nadzieje, że do dasz dzisiaj nexta <333
KOCHAM CIĘ :**
PS. Ciekawe co jeszcze wymyślił Arek???
Racje miałaś ale to nie wszystko
UsuńJednak nie mialam racji ;c ale i tak super. Ciekawe co jeszcze ukrywa Arek ? Fajnie ze Kasia troche sie o nim dowieziala ;)
OdpowiedzUsuńTeraz nie miałaś racji ale postanowiłam połączyć wasze propoycje i tak wyjdzie kolejny rozdział. :)
UsuńPocieszyłaś mnie. Hehe xd
Usuń