Łączna liczba wyświetleń

sobota, 26 kwietnia 2014

część 137

Chłopak nie wiedział co ma robić i pobiegł za dziewczyną. Dogonił ją dopiero pod domem. Złapał za nadgarstek.
-Kasiu poczekaj.
-Na co?
-Przepraszam kochanie za spóźnienie ale na prawdę spóźniłem się na busa.
-W ciągu tych 3 godzin miałeś 5 busów więc nie kłam.
-W ciągu godziny bo te 2 godziny byłem zajęty.
-A gdzie byłeś?
-W sklepie bo obiecałem siostrze że pomogę jej kupić coś na jej randkę.
-Kłamiesz!!
-Nie skarbie.
-Twoja siostra  była w domu 2 razy i mówiła że cię nie widziała dzisiaj. 
"O matko to się wpakowałem" pomyślał chłopak i ją pocałował. Dostał drugi raz z liścia.
-Wiem należy mi się ale to dla ciebie się spóźniłem.
-Z kim się spotkałeś?
-Z kolegą. 
-Czy może koleżanką?
-Oczywiście kochanie że nie...
-To w takim razie czemu mi nie powiedziałeś?
-Bo poszedłem z nim do jego roboty.
-Po co?
-Po to.. 
Wyciągnął pierścionek  zaręczynowy.
-Ale zepsułaś mi niespodziankę. 
Dziewczyna nie wiedziała co powiedzieć. Było jej wstyd za to że mu przywaliła i że oskarżała go o zdradę.
-Przepraszam.-powiedziała cicho.
-Nic się nie stało skarbie... A wyjdziesz za mnie?
-Jeżeli jeszcze tego chcesz to tak wyjdę za ciebie.
-Bardzo chce.
Pocałował ją. Weszli do domu dziewczyny.  Nikogo nie było. 
-Mogę u ciebie spać dzisiaj?
-A tato?
-Klaudia jest.
-Jasne że możesz..
-A co z mamą i Kamilem?
-Nie będzie ich do jutra do południa.
Kasia się uśmiechnęła.
-Chcesz coś jeść albo pić?
-Nie dzięki.
Poszli oboje na górę. Siedzieli chwile na łóżku. Dziewczyna popatrzyła się chłopakowi w oczy.  Zaczęła go całować. Całowali się. Kasia ściągnęła koszulkę chłopakowi.
-Na pewno chcesz tego?-pyta chłopak.
-Tak.
Rozebrali się. całowali się namiętnie. Spędzili przyjemnie całą noc. Rano gdy Kasia się obudziła nie było Arka koło niego, jego ciuchów także nie  było.


Oto kolejna część... Pozdrawiam wszystkich czytelników.... :)  komentujcie..

6 komentarzy:

  1. Awwww *.* świetny. Mam nadzieję że Arek jej nie wykorzystał. Może poszedł zrobić jej śniadanie albo coś się stało z tatą. Pisz szybko kolejną część ;3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Czy wy wszystko musicie przewidzieć?!?!?! Dzisiaj postaram się dodać kolejną część jeśli będzie WiFi :)

      Usuń
  2. Awwwww. Takie dłudie awwwww. Hahha co do twojego pytania
    ODP. Tak my to jasnowidzki hahha do nie Daga ? Hahha
    Zajebosty rozdział popiera przemyślenia drugiej jasnowidzki
    Czekam na nexta kochana <333

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Już dodałam... Teraz narazie nie wiem kiedy będzie kolejna ponieważ modem mi się spalił i nie mam swojego internetu i czekam na WiFi a rzadko jest... Więc dodaje ile mogę. :)

      Usuń