Nic jej nie odpowiedziała tylko poszła do domu. Usiadła przy biurku i weszła na gg. Dostała wiadomość od nieznajomego użytkownika.Hej Katarzyno nie wiem czy wiesz w co się pakujesz będąc z Arkiem.
*załącznik zdjęcie.
To jest twój chłoptaś, lepiej go pilnuj żeby znowu nie wylądował w poprawczaku, no teraz to do więzienia...
Kasia nie mogła w to wszystko uwierzyć i od razu zadzwoniła do chłopaka. Za pierwszym razem nie odebrał a za drugim już odebrał.
-Tak Kasiu?
-Możemy się spotkać?
-Nie mogę teraz a coś się stało?
-Muszę coś z tobą wyjaśnić.
-Ale co?
-Bo coś mnie nie pokoi bo dostałam dziwną wiadomość.
-Weź nie wierz w nic, jutro po szkole pogadamy paaa.
*Połączenie zakończone.
Poszła się wykąpać. Leżała tam pół godziny. Wyszła i miała
wiadomość.
*Arek
Kocham cię, chcesz być ze mną???
Od razu mu odpisała
*Tak chce z tobą być ale musisz mi wszystko wytłumaczyć.
*Wytłumaczę ci wszystko tylko obiecaj że mnie nie zostawisz.
Położyła się i zasnęła. Rano zaspała, przybiegła spóźniona na lekcje. Usiadła koło chłopaka i przepisywała zeszyt.
-Kochanie co tak późno?
-Zapomniałam ustawić budzik
Gdy skończyła się lekcja wyszli oboje razem. Dziewczyna przytulała się całą przerwę.
-Kochanie to co powiesz mi wszystko?
-Po lekcjach.
Kasia się nie sprzeciwiała. Skończyły się lekcje. Kasia czekała na chłopaka przed bramą. Po chwili wyszedł z kolegą. Koledzy rozstali przy Kasi. Arek podszedł do niej, przytulił ją i pocałował. Ruszyli w stronę domu Kasi.
No i macie kolejną część.... Mam nadzieje że taka długość wam wystarcza. Komentujcie... :)
Nooo mogla byc dluzsza ;D Ale i tak mega ;3 Ciekawe czy to prawda ? Kiedy kolejna czesc ?
OdpowiedzUsuńJak się wyrobie to jeszcze dzisiaj wieczorem a jak nie to jutro z rana będzie :)
UsuńNo to fajnie ;3
UsuńJuż mam napisane :) Więc tylko wystarczy wrzucić
UsuńJak zajebiście :*** ( taa mój słownik :-). ) Czy on nie morze jej tego powiedzieć??!!!
OdpowiedzUsuńUsiłuje to już dwa rozdziały haha :-) :-) :-)
Jak się cieszę że dzisiaj next :***
KOCHAM CB :3
PS. Mogłabyś usunąć wpisywanie tego kodu by dodać koma?
Próbował i powie
UsuńJuż nie ma :)
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuń