Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 21 kwietnia 2014

część 130

Nic jej nie odpowiedziała tylko poszła do domu. Usiadła przy biurku i weszła na gg. Dostała wiadomość od nieznajomego użytkownika.


Hej Katarzyno nie wiem czy wiesz w co się pakujesz będąc z Arkiem.

*załącznik zdjęcie.

To jest twój chłoptaś, lepiej go pilnuj żeby znowu nie wylądował w poprawczaku, no teraz to do więzienia... 



Kasia nie mogła w to wszystko uwierzyć i od razu zadzwoniła do chłopaka. Za pierwszym razem nie odebrał a za drugim już odebrał.


-Tak Kasiu?
-Możemy się spotkać?
-Nie mogę teraz a coś się stało? 
-Muszę coś z tobą wyjaśnić. 
-Ale co?
-Bo coś mnie nie pokoi bo dostałam dziwną wiadomość.
-Weź nie wierz w nic, jutro po szkole pogadamy paaa.

*Połączenie zakończone.


Poszła się wykąpać. Leżała tam pół godziny. Wyszła i miała 
wiadomość.

*Arek

Kocham cię, chcesz być ze mną???

Od razu mu odpisała


*Tak chce z tobą być ale musisz mi wszystko wytłumaczyć.

*Wytłumaczę ci wszystko tylko obiecaj że mnie nie zostawisz.

Położyła się i zasnęła. Rano zaspała, przybiegła spóźniona na lekcje.  Usiadła koło chłopaka i przepisywała zeszyt.

-Kochanie co tak późno?
-Zapomniałam ustawić budzik 
Gdy skończyła się lekcja wyszli oboje razem. Dziewczyna przytulała się całą przerwę.
-Kochanie to co powiesz mi wszystko?
-Po lekcjach. 
Kasia się nie sprzeciwiała. Skończyły się lekcje. Kasia czekała na chłopaka  przed bramą. Po chwili wyszedł z kolegą. Koledzy rozstali przy Kasi. Arek podszedł do niej, przytulił ją i  pocałował. Ruszyli w stronę domu Kasi.



No i macie kolejną część.... Mam nadzieje że taka długość wam wystarcza. Komentujcie... :)

8 komentarzy:

  1. Nooo mogla byc dluzsza ;D Ale i tak mega ;3 Ciekawe czy to prawda ? Kiedy kolejna czesc ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak się wyrobie to jeszcze dzisiaj wieczorem a jak nie to jutro z rana będzie :)

      Usuń
    2. Już mam napisane :) Więc tylko wystarczy wrzucić

      Usuń
  2. Jak zajebiście :*** ( taa mój słownik :-). ) Czy on nie morze jej tego powiedzieć??!!!
    Usiłuje to już dwa rozdziały haha :-) :-) :-)
    Jak się cieszę że dzisiaj next :***
    KOCHAM CB :3
    PS. Mogłabyś usunąć wpisywanie tego kodu by dodać koma?

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń