Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 1 kwietnia 2013

część X

Kiedy weszli do środka mama zawołała go do siebie, ona poszła z nim:
-Dlaczego Kasię sam zostawiłeś?
-Nie zauważyłem jak poszła.
-No to ładnie się nią zajmujesz.
-Proszę panią ja już z nim gadała.
-No okej niech wam będzie.
Poszli do jego pokoju zaczęli słuchać piosenek miłosnych na komputerze.Adrian wszedł na chwile na gg a tam wiadomość:
*Od NIEZNAJOMY

* Cześć kiedy znów się spotkamy?

Kasia się wkurzyła trochę ale widziała że on nie wie o co chodzi, więc se odpuściła. Leżeli na łóżku i nie wiedzieli co zrobić z resztą dnia. Adrian wynalazł jakiś horror wiedząc że ona się często  boi. Kasia cała drżała ze strachu a on położył się koło niej i bardzo mocno ją przytulił. Poczuła się bezpiecznie ale nie chciała żeby ją puszczał. Film skończył się koło 23:15.Oni zasnęli odsunięci od siebie jakby się pokłócili a obudzili się przytulając.Zeszli na śniadanie i mieli pójść do szkoły. Kiedy wyszli zobaczyli Karolinę.Adrian od razu kazał Kasi wrócić na chwilę do domu. Niechętnie poszła.
-Co ty tu robisz?
-Przyszłam do ciebie bo mi na gg nie odpisałeś teraz już wiem czemu.
- Odczep się ode mnie i od Kasi też raz na zawsze.
-Kochanie przestań się wygłupiać wiem że tęsknisz.
Gdy to Kasia usłyszała zabrała swoje rzeczy i wybiegła z domu  tylnym wyjściem. Adrian wygonił Karolinę i wszedł do domu po dziewczynę ku jego zdziwieniu nie było ani jej ani jej rzeczy. Nie wiedział co się dzieje. Kiedy mama mu wszystko opowiedziała poleciał szybko do szkoły ale dziewczyna nie przyszła okazało się że dostała gorączkę bo zapomniała od niego kurtkę. Niecierpliwie czekał na koniec lekcji żeby polecieć do niej z wymówką że przyniósł  jej kurtkę. Ale w domu nikogo nie było. Dzwonił do niej dziewczyna nie odbierała bo okazało się że miała tak wysoką gorączkę że mama zawiozła ją do szpitala. Jak się o tym dowiedział od razu pojechał do szpitala ale nie chcieli go wpuścić na salę do dziewczyny. Kasia była w szpitalu  tylko 2 dni. On  się cały czas o nią zamartwiał ale nie mógł do niej przychodzić nawet do domu więc niecierpliwie czekał  aż wróci do szkoły. Natomiast nie przychodziła do szkoły przez 3 tygodnie bo miała zapalenie płuc. Jak już wróciła unikała cały czas Adriana. Usłyszała o tym "kochanie" i nie miała ochoty z nim gadać. Na następny dzień kiedy wracały ze szkoły okazało się że on miał mniej lekcji od niej i przyszedł z 30 czerwonymi różami na przeprosiny. Ona tak za nim tęskniła że od razu mu wybaczyła. Ale miała zamiar pogadać se z tą Karoliną i wiedziała że to nie koniec.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz