Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 7 kwietnia 2013

część XXI

Ona wiedziała że to jest ten jedyny dla niej. Była bardzo zazdrosna o niego bo wiele dziewczyn się w nim podkochiwało ale on nie patrzał na nikogo poza nią. Doszły wakacje Kasia miała prezent dla Maxa. Miała ona jeden wolny bilet do Hiszpanii. Jechała ona i mama i wzięli jego bo ona tak prosiła mamę. Nie chciała się rostawać z nim. Bilet był na dwa tygodnie.Pobyt się  udał, wszyscy byli zadowoleni z pobytu. Jednak chłopaka coś martwiło ale nie chciał powiedzieć jej co. P o powrocie do domu cała czwórka się spotkała. Kiedy Max poszedł do toalety, dziewczyna poprosiła Adriana żeby z nim pogadał co się stało. Gdy przyszedł chłopcy poszli się przejść do parku. Adrian dowiedział się że Max zdradził Kasie na wakacjach jak się pokłócili. Chłopak wiedział że nie może ego Kasi powiedzieć ale Adrian uważa inaczej. Nie wolno okłamywać dziewczyny swojej. Pogroził mu że jak nie powie jej to on sam jej powie ale wtedy dziewczyna nie będzie chciała go słuchać a tak może cię wysłucha. Poszli oboje do dziewczyny. Ona bardzo się zdziwiła że przyszli obydwaj. Kiedy dowiedziała się że chłopak ją zdradził, dziewczyna się załamała. Adrian tera przesiadywał z nią trochę częściej bo ona liczyła tylko na niego. On jej się dalej podobał ale ona nie jest taka że niszczy związki. On tak naprawdę nie kochał Dominiki tylko chciał wzbudzić zazdrość w dziewczynie. Pewnego dnia on pocałował Kasie. Bardzo się zdziwiła ale wiedziała czego już chce. Znowu byli razem i ona się z tego cieszyła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz